Bukowina Tatrzańska – najbardziej rozpoznawalna i przez wielu uważana za najpiękniejszą miejscowość Podhala. To tu, na Wierchu Buńdowym, wypoczniesz w naszych progach spędzając najlepszy urlop w Twoim życiu.

Zapraszamy do naszej willi, gdzie czekają na Ciebie 3 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje trzyosobowe i jeden czteroosobowy. Wszystkie pokoje z łazienkami, a w niektórych dodatkowo jedyne w swoim rodzaju ozdoby ścienne [zobacz na zdjęciach poniżej]. Do Twojej dyspozycji będzie również jadalnia i siłownia. Wracając latem z górskich wędrówek, odpoczniesz w urządzonym ogrodzie, gdzie dzieci miło spędzą czas na placu zabaw, a dorośli przygotują grilla czy rozpalą ognisko. Zimą, po powrocie z pobliskich ośnieżonych stoków narciarskich czy gorących basenów termalnych, gdy „głowa pełna wrażeń”, zrelaksujesz się w sali kominkowej ze stołem bilardowym i stołem do tenisa.

Zapraszamy przez cały rok, a dla naszych gości, oprócz możliwości zamówienia pysznego domowego wyżywienia z kuchni polskiej i regionalnej, SPECJALNA OFERTA GASTRONOMICZNA, a zimą również 10 % rabatu na wyciąg narciarski UFO zlokalizowany tylko 4oo metrów od naszej willi!

GALERIA   LOKALIZACJA   REGULAMIN POBYTU   CENNIK I REZERWACJE