Regulamin noclegiagata.pl

Dziękujemy za wybór naszej oferty noclegowej. Niniejszy Regulamin jest integralną częścią umowy zawieranej na pobyt w naszej bazie noclegowej, określając zasady świadczonych przez nas usług noclegowych oraz przebywania na terenie naszej posesji. W niniejszym Regulaminie została również określona nasza odpowiedzialność względem odwiedzających Gości. Dokonanie zameldowania w naszej bazie noclegowej jest jednoznaczne z akceptacją zapisów niniejszego Regulaminu oraz zawarciem Umowy na pobyt w naszej bazie noclegowej. Życzymy udanego pobytu i miłego wypoczynku…

I. INFORMACJE OGÓLNE

§ 1. Oferujemy Państwu bazę noclegową w Bukowinie Tatrzańskiej, przy ul. Wierch Buńdowy 26A, w skład której wchodzi:
1. „Willa Agata” – oferująca możliwość noclegów w:
a. „Apartamencie typu STANDARD” – posiadającym pełny węzeł sanitarny oraz wyposażony aneks kuchenny, przystosowanym do zakwaterowania trzech osób.
b. „Apartamencie typu STUDIO” – posiadającym węzeł sanitarny, aneks kuchenny, przystosowanym do zakwaterowania pięciu osób.

c. „Apartamencie z jedną sypialnią” – posiadającym węzeł sanitarny, aneks kuchenny, przystosowanym do zakwaterowania dwóch osób.

d. „Apartamencie z dwiema sypialniami” – posiadającym węzeł sanitarny, aneks kuchenny, przystosowanym do zakwaterowania pięciu osób. 

2. Wolnostojący domek wybudowany w stylu regionalnym, nazwany przez nas „Zbójecką Chatą”, posiadający pełny węzeł sanitarny oraz wyposażony w aneks kuchenny, przystosowany do zakwaterowania maksymalnie sześciu osób.

§ 2. Do dyspozycji osób zakwaterowanych w „Willi Agata” udostępniamy jadalnię, siłownię, salę kominkową ze stołem bilardowym.

§ 3. Dla wszystkich odwiedzających nas gości udostępniamy na posesji plac zabaw dla dzieci, grill ogrodowy oraz miejsce do urządzenia ogniska.

II. DOBA HOTELOWA

§ 1. Noclegi rozliczane są jako doby hotelowe. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.

§ 2. W przypadku zajmowania apartamentu lub domku w zadeklarowanym dniu wyjazdu po godzinie 11:00, naliczana jest opłata za kolejną dobę hotelową.

§ 3. Prośbę o przedłużenie pobytu o kolejną dobę hotelową Gość powinien złożyć w recepcji lub u właściciela obiektu najpóźniej w dniu poprzedzającym planowane opuszczenie miejsca zakwaterowania. Właściciel Obiektu ma prawo odmówić przedłużenia pobytu, jeżeli na zajmowany apartament / domek posiada wcześniejszą rezerwację.

§ 4. Po zakończeniu doby hotelowej w dniu wyjazdu istnieje możliwość pozostawienia bagażu do godziny 20:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu godziny odbioru bagażu.

III. REZERWACJA

§ 1. Rezerwacji pobytu dokonać można telefonicznie.

§ 2. Rezerwując pobyt istnieje możliwość zamówienia śniadania podczas pobytu. Możliwość zamówienia śniadania istnieje w przypadku zorganizowanych grup. Rezerwując pobyt poza sezonem właściciel może poinformować, że nie istnieje możliwość zamówienia śniadania, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.

§ 3. Rezerwację pobytu uważa się za potwierdzoną, po zaksięgowaniu zadatku w wysokości 30% wartości całego pobytu. Zaksięgowanie zadatku powinno nastąpić w terminie 5-ciu dni od daty telefonicznej rezerwacji. Nie dokonanie wpłaty zadatku w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.

§ 4. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

IV. MELDUNEK

§ 1. Podstawą zameldowania jest okazanie dokumentu tożsamości.

§ 2. Opłatę za cały pobyt należy uregulować gotówką w chwili zameldowania. Na dzień dzisiejszy nie udostępniamy możliwości płatności bezgotówkowych na miejscu.

§ 3. Dokonując opłaty za pobyt należy uiścić w recepcji również opłatę klimatyczną w wysokości 2 zł od jednej osoby, za każdy dzień pobytu.

§ 4. Skrócenie pobytu z przyczyn niezależnych od właściciela posesji nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

V. POBYT

§ 1. Wszelkie usterki zauważone w apartamencie / domku należy niezwłocznie zgłosić w dniu zameldowania. Goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia.

§ 2. Właściciel posesji nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione bez opieki rzeczy Gości.

§ 3. Zagubienie otrzymanego klucza stanowi podstawę do pobrania opłaty dodatkowej w wysokości 100 zł.

§ 4. Osoby niezameldowane mogą przebywać u naszych Gości do godziny 22:00, po zgłoszeniu tego faktu do właściciela posesji. Za pobyt osób niezameldowanych w apartamencie / domku wynajmowanym przez Gościa po godzinie 22:00, zostanie on obciążony opłatą za każdą przebywającą osobę w wysokości jednej doby hotelowej, według obowiązującego cennika.

§ 5. Parking na terenie posesji jest bezpłatny i niestrzeżony, a przeznaczony jest wyłącznie dla gości u nas zakwaterowanych. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich się znajdujące.

§ 6. Na terenie posesji obowiązują:
1. zakaz palenia
2. zakaz używania otwartego ognia
3. zakaz poruszania się w obuwiu narciarskim
4. zakaz wprowadzania zwierząt

§ 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego. Goście zobowiązani są w czasie ciszy nocnej do takiego zachowania, które nie będzie zakłócało spokoju innych osób przebywających na terenie posesji. W przypadku rażącego złamania tego zakazu właściciel posesji uprawniony jest do wymeldowania osób niezachowujących ciszy nocnej i żądania opuszczenia przez nie miejsca zakwaterowania. W takim przypadku uiszczona opłata za cały pobyt nie podlega zwrotowi.

§ 8. Śniadania dla Gości, którzy zamówili pobyt ze śniadaniem wydawane są w porozumieniu z Gośćmi w godzinach 8:30 do 10:00.

§ 9. Na terenie obiektu dla Gości dostęp do sieci wi-fi jest bezpłatny. Przerwa w dostępie do wi-fi niezawiniona przez właściciela posesji nie może skutkować jakimikolwiek roszczeniami ze strony Gości.

§ 10. Za bezpieczeństwo osób niepełnoletnich przebywających na posesji, również podczas korzystania z dostępnych atrakcji i placu zabaw, odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni.

§ 11. Za szkody w mieniu Gości powstałe w wyniku nieprzestrzegania niniejszego Regulaminu właściciel posesji nie odpowiada.